Cana largohet nga grumbullimi i Kombëtares shqiptare

 

Kombëtarja shqiptare është akomoduar në mesditë në Marsej për t’u bër gati për ndeshjen e nesërme ndaj Francës.

Pasi kanë stërvitur në stadiumin e Marsejës dhe më pas De Biasi dhe Agolli janë paraqitur në konferencë për shtyp, Lorik Cana ka marrë leje nga trajneri për ta takuar familjen.

Kujtojmë se familja e Canës jeton në Marsej aty ku ka jetuar një kohë të gjatë dhe vetë Cana.

Fatkeqësisht ai karton i kuq me Zvicrën ia ka mohuar që të luaj në shtëpinë e tij të dytë, pasi shtëpia e parë e familjes Cana në Gjakovë./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT