Cana dhe Lenjani bëhen bashkë!

 

Lorik Cana i është bashkuar Ermir Lenjanit te skuadra franceze, Nantes.

Klubi francez ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me kapitenin shqiptar për një kontratë dy vjeçare./DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT