Caktohet gjyqtari i ndeshjes Shqipëri – Rumani

Është caktuar arbitri i ndeshjes së madhe Shqipëri – Rumani që do të zhvillohet të dielën.

Pavel Kralovec do ta drejtojë sfidën si gjyqtar kryesor, shkruan Telegrafi.

Ai do të ketë ndihmën e Slysko Roman (Sllovaki) dhe Thomas Mokrusch (Çeki).

- Advertisement -

MË TË FUNDIT