Burri rrah gruan në Drenas, viktima pranon tretman mjekësor

Një rast i dhunë në familje është regjistruar në komunën e Drenasit. Rasti është paraqitur në polici nga viktima femër e cila ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje që kishte me bashkëshortin e saj të dyshuarin mashkull kosovar, i njëjti kishte ushtruar dhune fizike ndaj saj.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor .

Të dy palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt. /DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT