Burri dhe gruaja nga Drenasi u rrahën në ditën e Bajramit

Rastet e dhunës në Kosovë as nëpër festa nuk ndalen. Një rast i dhunës është raportuar në Drenas rreth orës 09:35.

Policia njofton se janë rrahur mes vete dy bashkëshortë si dhe i kanë shkaktuar lëndime trupore njëri-tjetrit.

“Atyre u është ofruar tretman mjekësor dhe pas konsultimit me prokurorin, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT