“Budallakia” e Van Galit, refuzoi Fabregasin dhe Krosin!

Sipas tabloidit anglez, Telegraph.com, menaxheri i Manchester United, Louis Van Gaal, thuhet që ka refuzuar transferimin nga klubi i tij të Toni Kroos dhe Cesc Fabregas.
Paraardhësi i tij, David Moyes kishte gati marrëveshjet për Kroos dhe Fabregasin në vlerë prej 51 milionë funtesh.
E këta dy mesfushor cilësor janë akomoduar shumë mirë. Cesc Fabregas po luan shumë mirë me Chelsean, sikurse Kroos që është standard te Reali./Drenicapress.info/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT