Breshër i madh në Suharekë (Video)

Mot i lig ka mbizotëruar ditëve të fundit në Kosovë. Sot nga breshëri u prekën Rahoveci, Malisheva dhe Lipjani, mirëpo tani ka filluar edhe në Suharekë.

Shikoni videon për më shumë:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT