Breshër edhe në Dritan të Drenasit

Edhe Drenasi është përfshir nga reshjet e mëdha të shiut dhe breshërit, shkruan Drenicapress.info

Breshëri ka shkaktuar dëme edhe në kulturat bujqësore.

Një banor i fshatit Dritan ka dërguar një fotografi ku shihet breshëri në oborrin e tij./Drenicapress.info

- Advertisement -

MË TË FUNDIT