Brenda shtëpisë 25 milionëshe të Pacollit në Hajvali (Video)

Behgjet Pacolli eshte nje nga biznesmenet me diskret. Megjithate per emisionin “Opinion” ai ka pranuar pak ore pasi u zgjodh President te tregoje ambientet e rezidences se tij.

Shikoni ne disa minuta si duket kjo rezidence dhe pamje te tjera ekskluzive nga brenda dhe jashte.

https://www.youtube.com/watch?v=cISeQ5FrplY&feature=player_embedded

- Advertisement -

MË TË FUNDIT