Brazili po avancon me golin e Robinjos (Video)

Brazili dhe Paraguaji po zhvillojnë duelin e fundit cerekfinal në Copa Amerika që po zhvillohet në Kil.

Brazili ka kaluar në epërsi në minutën e 15-ë me golin e Robinjos.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT