Borusia Dortmund – Barcelona, formacionet zyrtare

Ka nisur Liga e Kampionëve, kompeticioni më i rëndësishëm për klube.

Inter-Slavia dhe Lyon-Zenit kanë filluar nga ora 19:00, shkruan DrenicaPress

Nga ora 21:00 janë edhe 6 duele.

Ndeshja kryesore luhet në Dortmund, ku Borusia prêt Barcelonen.

Këto janë formacionet startuese të dy klubeve:

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com