Borë në verilindje të Shqipërisë

Reshje të dendura dëbore kanë përgjatë gjithë natës dhe mëngjesit të sotëm në zonat veri dhe verilindore të vendit. Trashësia më e madhe e borës është në Kukës dhe Dibër, bëjnë të ditur gazetarët që mbulojnë këto qytete, njofton opinioni.al

Reshjet janë shoqëruar edhe me një ulje të ndjeshme temperaturash.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT