Boksieri nga Drenasi që po korr suksese në Boksin Profesionist (Foto)

Granit Bylykbashi, boksier nga Komuna e Drenasit po korr suksese në arenën ndërkombëtare, ai nesër në Suedi do të zhvilloj meqin e 5 në Boksin Profesionist.
Deri tani Graniti ka zhvilluar 4 Meqe, 4 Fitore, prej tyre 2 Knock-Out (KO) në Raundin e parë.
Graniti ka marrur shumë lavdata nga trajnerët e boksit dhe pretendohet të jetë boksieri i së  ardhmës.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT