BlackBerry publikoj videon e Blackberry Leap (Video)

Modeli më i ri nga BlackBerry i prezantuar ditëve të fundit në Barcelonë në Kongresin Botëror Mobil, Blackberry Leap është prezantuar edhe në Youtube.
Ky model vjen me një ekran 5 inç me rezolucion 1280 x 720, procesori Qualcomm Snapdragon S5 Plus, 2 GB RAM, 8 Megapixel kamerë të pasme, 2 Megapixel kamerë frontale si dhe 16 GB hapësirë për ruajtjen e të dhënave. Telefoni ofron mbështetje për rrjetet 4G LTE.
Blackberry Leap vjen me versionin më të fundit të platformës Blackberry 10.3.1.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT