“Biseda” mes një modele nga Drenasi dhe një ushtari nga Skënderaj (FOTO)

Në rrejt shohim biseda e video që na bëjnë të qeshim.

Një e tillë po qarkullon edhe sot nëpër internet.

Një vajzë modele nga Drenasi duke biseduar me një ushtar nga Skenderaj.

E vecantë e kësaj bisede është, kur vajza e pyet se ushtarin se ku punon si ushtar.

 

LEXO EDHE: Zbulohet biseda e fëlliqur e Morena Tarakut me burrin e martuar, që i bëri dhuratë ‘Bently’n’ e vjedhur

- Advertisement -

MË TË FUNDIT