Ballina Jetë Kuriozitete Binjaket më identike në botë që ndajnë të njëjtin burrë: Duam të...

Binjaket më identike në botë që ndajnë të njëjtin burrë: Duam të mbesin shtatzënë njëkohësisht

‘Binjaket më identikë të botës’ që ndajnë të njëjtin burrë kanë habitur fansat pasi kanë ndarë një fotot të tyre duke pozuar me të njëjtat veshje në Ditën e Krishtlindjes.

Anna dhe Lucy Decinque, nga Australia, ndanë një seri fotosh gjatë periudhës festive, duke zgjedhur një fustan lulesh bardh e zi për ditën e madhe.

Motrat, 34, ndanë dy momente në internet duke treguar veshjen e tyre me mëngë të gjata.

Binjakët ngarkuan fotografitë e tyre në Instagram – në pozën e tyre nënshkruese ku të dy mbajnë kamerën – duke thënë: “Gëzuar Krishtlindjet të gjithëve.

“Dashuri nga Binjakët. Dashuri dhe gëzim”, shkruajnë ato dhe lajmërojnë që duan të mbeten shtatzënë njëkohësisht.