Betis – Barcelona, formacionet (Foto)

Real Betis dhe Barcelona do të përballen nga ora 16:00 në kuadër të xhiros së 36-të të La Ligas

E përditshmja sportive katalune, Mundo Deportivo, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Në këtë takim, trajneri i Barcelonës, Luis Enrique pritet të ketë në dispozicion të gjithë lojtarët. /Express/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT