Besim Dina shpërthen në lot në emision

Moderatori dhe humoristi i njohur, Besim Dina, ka postuar në Facebook një video emocionuese ku përlotet në momentin që flet për Kosovën.

Në një pjesë të emisionit Oxygen, Dina i drejtohet botës duke folur për ndryshimet që duhen të ndodhin, e krejt në fund i kushton disa momente edhe vendit tonë.

Në momentin që ai iu bën thirrje intelektualëve të vendit që të ‘dalin nga nëntoka’, Besim Dina ndal fjalimin duke thënë se nuk mund të vazhdojë të flasë më shkaku i emocioneve dhe lotëve.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT