Besart Berisha stërvitet me Modricin dhe Ramosin (FOTO)

Besart Berisha ka kryer stërvitje në të njëjtin vend me Real Madridin.

Sulmuesi i mirënjohur nga Prishtina, që po bënë karrierë te Melbourne Victory, ndodhen në të njëjtin vend ku po qëndron edhe Real Madridi.

Madje, GazetaOlle.com mëson se Besarti ka qëndruar bashkë me Sergio Ramosin e Luka Modriçin.

Me këtë të fundit kanë qëndruar për 20 minuta së bashku, derisa temë kryesore ishte Ivica Oliç, me të cilin Berisha ishte bashkëlojtar, kurse Oliqi e ka bashkëvendas.

Në fund nuk mungoi edhe një ‘selfie’ e përbashkët. Si Melbourne Victory ashtu edhe Real Madrid ndodhen në të njëjtin hotel. /Gazeta Olle/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT