Besa Çeku përlotet teksa kujton momentin kur dha lajmin për bombardimet e NATO-s

Në 22-vjetorin e fillimit të bombardimeve të NATO-s mbi caqet serbe, sot në emisionin e mëngjesit në T7, “#Gjesi”, e ftuar ishte ikona e lajmeve, Besa Çeku – Buçinca.

Ajo ndau momente nga edicioni i lajmeve në RTSH, kur kishte dhënë lajmin për fillimin e bombardimeve të NATO-s. Teksa foli për këtë moment, ajo u emocionua dhe lotët ishin të pashmangshëm.

Për ta parë këtë moment, mund ta shikoni videon më poshtë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT