Bes Kallaku me portretin e Berishës luan futboll me politikanët e PS (Foto)

Bes Kallaku luan futboll me kandidatin e PS për Tiranen, Erion Veliajn. Simpatizues i flakt i Sali Berishës, Bes Kallaku edhe në një ndeshje miqësore ka veshur një maicë me portretin e idolit të tij.
Në këtë ndeshje miqësore pjesë e ekipit të Veliajt ishin edhe ministra e figura të njohura të skenës politike dhe artistike.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT