Bernard Berisha zgjohet nga gjumi krahë nënës së tij dhe me fanellë të Kosovës (FOTO)

Bernard Berisha përveç që u lavdërua ai edhe u kritikua për shkak të mënyrës se si zgjodhi të festonte.

Sot, ai ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet në shtrat me fanelën e përfaqësueses kosovare, si dhe mamin e tij në shtrat.

“Mirëmëngjes Kosovë! Mami të dua shumë”, shkruan ai duke emocionuar ndjekësit në rrjetet sociale, dhe duke dhënë mesazhin se ajo që ndodhi dje mbetet pjesë e së kaluarës.Bernard Berisha zgjohet nga gjumi krahë nënës së tij dhe me fanellë të  Kosovës - Indeksonline.net

“Golin ia dedikoj mamasë sime që është e sëmurë”, këto ishin fjalët e Bernard Berishës pas ndeshjes së mbrëmshme mes Kosovës dhe Greqisë e mbyllur me shifrat 1-2. /IndeksOnline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT