Berisha: Ti ndalohet hyrja në stadium Ramës! Ai është …

 

Ish-kryeministri shqiptar, Sali Berisha, ka komentuar humbjen e Shqipërisë në duel me Zvicrën.

Sipas Berishës fajet për humbjen i kishte referi dhe Edi Rama. Madje sipas Berishës, Ramës duhet ndaluar hyrja në stadium, ngase ai është ters, antifat.

Më i miri sipas tij ishte portieri Etritt Berisha.

Postimi i Berishës në Facebook:

Loja e kuqezinjve dinjitoze.E grabiten ndeshjen me ndihmen e arbitrit.
-Prania e Edi Drames ne Stadium duhet te ndalohet deri ne fund te kampionatit. Eshte ters, antifat!
-Berisha deri tani superportier!
Shpresat jane reale!!”, ka shkruar Berisha në profiling e tij në Facebook./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT