Berisha nuk e meriton bankën pas këtij gabimi të Marketit (video)

Sfida në mes të Lazios dhe Milanit në Olimpico, ka filluar me gol të mysafirëve.

E gjitha kjo ndodhi pas një harkimi nga Alessio Cerci, por që u shndërrua në gol nga Andrea Bertolacci.

Por, e gjitha kjo erdhi fal gabimit amatoresk të Federico Marchetti, i cili tregoi edhe një herë që nuk e meriton fanellën e titullarit te Biancocelesëve.

Të shpresojmë që kësaj radhe trajneri Stefano Pioli të bindet dhe t’ia beson portën Etrit Berishës. /Telegrafi/Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT