Berisha një minutë pasi futet në lojë pret penalltinë e Icardit (Video)

Etrit Berisha ka arritur të presë penalltinë e Mauri Icardit vetëm disa sekonda që u fut në lojë në takimin ndaj Interit.
Portieri i Lazios, Marchetti në minutën e 61’ ndëshkohet me karton të kuq.

Dhe, në fund të tij u fut Etrit Berisha i cili priti penalltinë e Icardit.

Ndeshja momentalisht është me rezultat 1-1.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT