Berisha: Ëndërra mu bë realitet

I lumtur me golin dhe barazimin e Kosovës, është deklaruar Valon Berisha.

Berisha pas ndeshjes, ka deklaruar se ka ëndërruar këtë moment, dhe kjo është historike.

“Ndjenjë shumë e mirë, kemi pas mbështetje shumë të madhe nga të gjithë shqiptarët. Loja e parë, është historike Ndjenjë shumë e mirë, e kam ëndërruar këtë, migja më ka thënë që ta shënoi golin e parë për Kosovën”, ka deklaruar heroi i Kosovës, Valon Berisha.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT