Berisha: Demarkacioni do votohet, nëse jo sot, në muajt në vazhdim

Besnik Berisha, këshilltari i Kryeministrit Isa Mustafa, në një lidhje telefonike në edicionin special të Klan Kosovës, ka folur lidhur me pretendimet që Lista Serbe do ta bojkotojë këtë seancë plenare.

“Nuk mendoj që do të jetë bojkotim, është reflektim edhe tek Lista Serbe, kjo çështje do të votohet, nëse nuk votohet sot do të votohet në muajt dhe javët në vijim”.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT