Berisha: 19 deputetë me të dhëna kriminale brenda mazhorancës

Në një intervistë për ABC News, Sali Berisha deklaron, se audienca e forumit të Krans Montanës është tronditur nga faktimi i tij, se në vend që kryeministri i Shqipërisë të bêhet promotor i dekriminalizimit, është bërë pengesë e pakapërcyeshme për të.
Berisha thotë se shkalla e populizimit toksik të Edi Ramës është esktreme, dhe se në gjirin e grupit parlamentar të mazhorancês ka 19 deputetë me të dhëna kriminale duke permendur ketu , hajdutë, trafikantë droge dhe prostitucioni.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT