Benzema “transferohet” në Meke (foto)

 

Franca nuk e ka ftuar në Euro 2016, dhe kjo i ka dhënë mundësi sulmuesit Karim Benzema që ditët e fundit të Ramazanit t’i kaloj në qytetin e shenjtë të Mekes.

Benzema është praktikues i fesë muslimane dhe gjatë këtij muaji ka shpërndar shumë foto duke bërë iftare dhe ngrën syfyr.

Së fundi ai ka publikuara disa fotografi ku shihet në Meke. Madje edhe atje ka dhënë autograme në fanelën e Realit./Drenicapress.info/

CmTIQalXYAAm9heCmXfnZ1WIAAfVazCmXfpcuXgAAvPGf

- Advertisement -

MË TË FUNDIT