Behgjet Pacolli nis punën, kështu do të duken apartamentet që do të ndërtojë në Thumanë

Behgjet Pacolli përmes një postimi bëri të ditur se ka përfunduar projekti i ndërtesave me apartamente moderne, që do të ndërtohen në Thumanë, pas goditjes së tërmetit rreth 3 javë më parë.

Pacolli tha se tani çdo gjë është gati për të filluar ndërtimi.

Kujtojmë që i tërë ndërtimi do të financohet komplet nga familja Pacolli, nëpërmjet fondacionit “Behgjet Pacolli”.

Postimi i plotë:

Të dashur miqtë e mi,
Me një shpejtësi rekorde përfundoi projekti i ndërtesave me apartamente moderne, që do të ndërtohen në Thumanën e goditur nga tërmeti rreth 3 javë më parë. Tani është çdo gjë gati për të filluar ndërtimi, i cili do të financohet komplet nga familja Pacolli, nëpërmjet fondacionit “Behgjet Pacolli”. Falënderoj të gjithë grupin që punuan në punët pregaditore dhe projektuese.