Bastorja e “çmendur” e kosovarit, ja sa para i fitoi nga El Clasico (Foto)

Ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Real Madridi, është luajtur edhe nga ata të cilët preferojnë të provojnë fatin e tyre.
Një gjë e tillë shihet në foto ku janë vënë plotë 2500 euro duke parashikuar fitoren e Barcelonës, gjë që është qëlluar pasi Barcelona arriti të fitoj me rezultat 2:1 ndaj Real Madridit./Gazetaolle/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT