Bastiset një shtëpi në Drenas, konfiskohet arma

Me vendim të gjykatës është bastis një shtëpi në fshatin Gllanasellë të Drenasit.

Mësohet se aty është gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjysmë automatike me 18-fishekë. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt. /Drenica Press/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT