Bashkëshortja italiane zbulon gjininë e fëmijës së dytë me Lorik Canën

Së shpejti ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij italiane Monique Ercoli Cana pritet të bëhen prindër për here të dytë, shkruan Indeksonline.

Deri më tani çifti nuk e kishin zbuluar gjininë e fëmijut që pritet të vijë në jetë, por së fundmi ka qenë Monika ajo që e ka bërë të ditur përmes një InstaStory.

Ajo ka bërë të ditur se fëmija që presin është vajzë.

Katër vjet pas ardhjes në jetë të djalit të tyre Bojkenit, tanimë së shpejti aj do të bëhet me një motër. /Indeksonline/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com