Basha do të ketë tre kundër kandidatë brenda PD-së

Në një lidhje të drejtpërdrejtë nga Tirana, analisti Alfred Lela komenton zgjedhjet e fundit parlamentare në Shqipëri.

Duke folur për humbjen e PD-së dhe ngritjen e PS-së në nivelin që e vetme ta bëjë Qeverinë, ai tha se në në zgjedhjet e korrikut brenda Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të ketë tre kundër  kandidatë: Majlinda Bregun, Jozefina Topallin dhe Astrit Patozi. /RTV D

- Advertisement -

MË TË FUNDIT