Barcelona si në tenis, mposhtë Romen me rezultat 6-1 (video)

 

Barcelona ka deklasuar Romen me Rezultat 6-1. Messi deh Suarez kanë shënuar nga dy gola, kurse Pique dhe Adriano plotësuan goleaden e Barcës.

Golin e nderit për Romen e ka shënuar Dzeko.

Pas 5 xhirove të zhvilluaara Barcelona ka 13 pikë dhe është e kualifikuar për në rundin tjetër, kurse Roma duhet ta kërkoj biletën me fitore ndaj Bates.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT