Barcelona shumë e fortë për Realin (video)

 

Barcelona ka mposhtur Realin në “Santiago Bernabeu” me rezultat 4-0.

Nga dy gola në secilën pjesë i mjaftuan Barcelonës për ta deklasuar Realin.

Dy gola shënoi Suarez, kurse Iniesta dhe Neymar nga një golë.

Pas kësaj fitorje Barca ikën nga Reali me 6 pikë më shumë./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT