Barcelona shënon ndaj Juves 1:0

Që në minutat e para Rakitiç ka shënuar për Barcelonën duke dërguar ekpin e tij në epërsi ndaj Juventusit 1:0 në Finale të Ligës së Kampioneve. Ishte pikërisht Messi që filloi aksionin tek Alba e ku më pas Alba bashkëpunoi me Neymar dhe më pas vazhdon Iniesta, ku asiston tek Rakitiç i cili nuk e humbi këtë rast duke tundur rrjetën e Bufonit./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT