Barcelona – Real Betis, golat dhe rastet (Video)

Barcelona ka pësuar humbje në Camp Nou ndaj Real Betis.

Skuadra e Xavit ka pësuar humbje me rezultat minimal 0-1.

Golin dhe rastet e takimit shikoni në video e mëposhtme.