Barcelona në superformë para ndeshjes kundër Real Madridit

rajneri i Barcelonës, Luis Enrique, pas fitores ndaj Eibar, ka thënë se skuadra e tij në El Clasico, do të hyjë në formë të përsosur.  “Ne hyjmë në këtë ndeshje si udhëheqës dhe në formë të përsosur (El Clasico).”

“Unë nuk mendojë se do të jetë java më e rëndësishme, por ndër më të rëndësishmet për ne është”, deklaroi Enrique.

Ndeshja mes Barcelonës dhe Real Madridit, luhet në javën që po vjen.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT