Barcelona me ofertë për Kevin de Bryne

 

Barcelona edhe pse e dënuar nga FIFA për transferimin e futbollistëve deri në vitin tjetër, nuk po rrinë duarkryq. Sipas mediave spanjollle, blaugranët ia kën dërguar një ofertë Volfsvurgut për transferimin e mesfushorit belg Kevin De brune.
Oferta kap shifren e 40 milion euro, dhe të huazuar deri në vitin 2016.
Kështu klubi gjerman ka mundësi të arkëtoj 40 milion euro dhe ta shfrytëzoj edhe për një sezon belgun e talentuar.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT