Barcelona konfirmon interesimin për Pogban

 

Presidenti i Barcelonës, Josep Bartomeu, ka konfirmuar për gazetën italiane “Gazeta dello Sport”, se Barcelona e pëlqen Pogban, por së pari duhet pyetur Juventusi, dhe më pas duhet bindur agjentin Mino Raiola.
“Pogba? Është një lojtarë i shkëlqyer, por ne në fillim duhet që të pyesim Juventusi-n nësa ata duan që ta shesin, dhe pastaj do të shofim se si të bindim Raiolan”, ka thënë Bartomeu.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT