Barcelona kampion

Supër Barcelona ka fituar titullin e kampionit të Ligës së Kampioneve. Ishin pikërisht sekondat e fundit kur Neymar arriti që në minutat shtesë të vulosë fatin e kësaj finalje, duke shënuar për 3:1 për Barcelonën. Festa tanimë vetëm sa ka filluar dhe pritet që nesër të bëhet një festë e zjarrtë në Barcelonë. Ndërkaq legjenda e Barcelonës Xavi përshendetet me klubin e tij të zemrës në mënyrën më të mirë duke u përshenetur me lotë në sy nga gëzimi, për titullin e fituar në ndeshjen e tij të fundit./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT