Barcelona ka zëvendësuesin e Pedros

 

Munir dhe Sandro, dy sulmuesit e Barcelonës nuk po munden me zëvendësu largimin e Pedros në krah, dhe Barcelona është duke monituruar sulmuesin italian Sebastian Giovinco.

Giovinco luan me Toronton në SHBA dhe Barcelona mund ta joshë me një oferët për ta rikthyer në Evropë dhe në Ligën e Kampionëve.

Madje SkySport shkruan se sulmuesi italian mund të përfundoj në Camp Nou gjatë muajit janar.

/Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT