Barcelona goleadë edhe ndaj Sportingut (video)

 

Barcelona ka shënuar edhe një fitore të thellë në La Liga duke mposhtur Sporting Gijon me rezultat 6-0.

Katër gola shënoi Suarez, kurse Messi dhe Neymar realizuan nga një.

Pas javës së 35-të Barcelona dhe Atletico kanë nga 82 pikë, një më shumë se Reali në vend të tretë./Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=k7_KAqmoMA8

- Advertisement -

MË TË FUNDIT