Barcelona gjenë zëvendësuesin e Dani Alveshit

 

Dani Alveshit i skadon kontrata në fund të këtij sezoni, dhe vështirë se brazilian do ta vazhdoj atë.
Drejtuesit e Barcelonës, nuk po rrinë duarkryq dhe po punojnë për pasardhësin e Alveshit.
Sipas mediave katalanase, mbrojtësi i Portos, Danilo, pritet të jetë zëvendësuesi i Alveshit.
Problemi i vetëm pritet të jetë pezullimi që ka Barca për të transferuar deri në janar.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT