Barcelona fitore me goleadë (video)

 

Barcelona ka shënuar fitore të thellë ndaj Seltikut me rezultat 7-0.

Lionel Messi ka shënuar tre gola, Luis Suarez 2, kurse Neymar dhe Iniesta kanë shënuar nga një gol për ta nisur me fitore të lartë këtë sezon në Champions League.

Ndeshja tjetër në Grupin C në mes të Manchester City-Borusisë së Gladbahut është shtyrë për shkak të reshjeve të mëdha të shiut./Drenicapress.info/

https://www.dailymotion.com/video/x4qoy8h_lionel-messi-goal-hd-fc-barcelona-1-0-celtic-hd-13-09-2016_sport

https://www.dailymotion.com/video/x4t38k7_messi-goal-hd-fc-barcelona-2-0-celtic-13-09-2016-hd_sport

https://www.dailymotion.com/video/x4swz56_neymar-goal-hd-barcelona-3-0-celtic-13-09-2016-hd_sport

 

https://www.dailymotion.com/en/relevance/universal/search/barcelona+celtic+4-0/1

https://www.dailymotion.com/video/x4qoqbr_lionel-messi-goal-hd-fc-barcelona-5-0-celtic-fc-13-09-2016_sport

 

https://www.dailymotion.com/video/x4t3d3l_6-0-luis-suarez-amazing-goal-uefa-champions-league-group-c-13-09-2016-fc-barcelona-6-0-celtic-fc_sport

https://www.dailymotion.com/video/x4qp4wz_7-0-luis-suerez-second-goal-hd-fc-barcelona-7-0-celtic-hd-13-09-2016_sport

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT