Barcelona fiton me vështirësi ndaj Celta Vigos (Video)

Barcelona ka shënuar fitore të vështir në udhëtim të Celta Vigo duke e mposhtur me rezultat minimal 0:1. Golin e parë dhe të vetëm e shënoi Jeremy Mathieu në minutën e 73’.
Barcelona me ketë fitore është lider në La Liga me 71 pikë, 4 pikë me shumë se Real Madridi./drenicapress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT