Barcelona e kërkon mbrojtësin tunizian

 

Barcelona që fitoj të gjitha këtë sezon dhe nuk ka të drejt transferimi deri në janar, nuk po rrinë duarkryq, por po monitoron shumë futbollistë cilësor.

Sipas “Mundo Deportivo” blaugranët kanë monituar një kohë të gjatë mbrojtësin tunizian të Monacos, Aymen Abdennour.

Barca edhe pse ka 5 mbrojtës në skuadar, trajneri Luis Enrike, po këkron një mbrojtës me tipare të njejta të Carlos Puyol, të cilin rol po e mbulon Javier Mascherano./DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT