Barcelona, brenda jave bën ofertë për Mustafin!

 

Barcelona e ka marrur shumë seriozisht transferimin e mbrojtësit të Valencias, Shkodran Mustafi.
Sipas “Fichajes” klubi katalanas është i interesuar për mbrojtësin me origjinë shqiptare që luan për kombëtarën e Gjermanisë dhe pritet që brenda këtyre ditëve të bëhet një ofertë zyrtare drejt tij.
Shkodran Mustafi është titullar i padiskutueshëm te Valencia, dhe po konsiderohet si njëri nga mbrojtësit më perspektiv në Evropë.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT