Barca ndaj Bayernit, kualifikim dhe hakëmarrje!

 

Barcelona nesër në duel me Bayernin në kuadër të Ligës së Kampionëve ka një rast të mirë që të “gjuaj një herë, dhe të qëlloj dy herë”.
Blaugranët ndaj Bavarezëve duan kualifikimin për në finale, por edhe hakmarrjen për humbjen prej 7-0 dy vite më parë po në të njejtin rang garash.
Kujtojmë se Barca pati pësuar në vitin 2013 në dy ndeshjet me rezultat 7-0, dhe tani ka mundësinë që t’i hakëmerret, pasi edhe Bayerni ka mungesa të mëdha në formacion.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT